Hlavní menu:

27.07.2011, kategorie: Komunitní plánování

Koncepce rozvoje dětských hřišť na Praze 14

Koncepce rozvoje dětských hřišť na Praze 14

Rada městské části Praha 14 přijala usnesení č. 428/RMČ/2011 k návrhu Koncepce rozvoje dětských hřišť na území městské části Praha 14.

Rada městské části Praha 14 v usnesení č. 428/RMČ/2011 souhlasila s vyhotovením Koncepce rozvoje dětských hřišť na území městské části Praha 14 podle přílohy č. 1, která je nedílnou součástí tohoto usnesení.

Cílem strategie MČ P14 v oblasti rozvoje dětských hřišť a sportovišť, definovat síť dětských hřišť v cílovém stavu a konkrétní opatření k realizaci v následujících dvou letech (akční plán). K tomuto cíli bude vyhotoven návrh Koncepce rozvoje dětských hřišť na území městské části Praha 14, který bude předložen (30. 11. 2011) Radě městské části Praha 14 projednání a schválení.

Akční plán bude zpracován na období 2012 – 2013, bude obsahovat konkrétní opatření, která budou definovat umístění, charakter hřiště, cílovou skupinu, předpokládané rozpočtové náklady akce, termín realizace, politickou zodpovědnost, odborné zajištění a hodnotící kritéria. Akční plán bude plně kompatibilní s Komunitním plánem Zdravé MČ pro rok 2012 i 2013.

Pro přípravu a implementaci Koncepce je navrženo zřídit stálou pracovní skupinu, ve které budou, kromě pracovníků radnice, také občané z uvedených lokalit (3x zástupce Černý Most, 2x zástupce Hloubětín, 2x zástupce Kyje, 2x zástupce Hostavice). Realizace konkrétních hřišť bude opět projednávána s veřejností (tj. volba a umístění herních a dalších prvků, údržba a užívání areálu – oplocení, otevírací doba apod.).

» Přejít na článek Koncepce rozvoje dětských hřišť na Praze 14 na webu http://www.praha14.cz/.

 

Diskuzní fórum

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

Zatím tu není žádný diskuzní příspěvek.

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

© Kyjský občanský klub, Kontakt: kyjeok (zavináč) seznam (tečka) cé zet
© Design, redakční systém: Webdesignum 2008 - 2011