Hlavní menu:

16.03.2011, autor: KOK, kategorie: Novinky - Praha 14

Uzavírky v létě na Praze 14

Rada MHMP vzala na vědomí stavební a společenské akce na pražských komunikacích, které si o prázdninách a v září vyžádají dopravní omezení. Podobně jako v minulých letech by měly být koordinovány tak, aby se vyloučila dopravní omezení na paralelních komunikacích. Které akce se budou týkat Prahy 14?

V termínu od 1. 8 do 31. 8. 2011 bude probíhat oprava komunikace Poděbradská v úseku ulic Hloubětínská – Slévačská. Dojde zde k omezení komunikace ve směru k centru na jeden jízdní pruh ze dvou.

V termínu od 1. 4. Do 31. 7. 2011 proběhne výměna dilatací na mostech Východní spojky, a to konkrétně nad komunikacemi Chlumecká a dálnice D11. V prvním případě bude provoz na východní spojce (R1) sveden ve směru na Mladou Boleslav do jednoho jízdního pruhu ze dvou, ve směru Brno budou zachovány dva jízdní pruhy. V druhém případě budou zachovány dva jízdní pruhy v každém směru.

Další dopravní akce i mimo naší městskou část mohou ovlivnit dopravní situaci na naší městské části.

V roce 2011 se plánují rovněž společenské a sportovní akce, která však více ovlivňují centrum města.

Blíže viz dokument v příloze.

Ke stažení: TZ-koordinace-dop_2011.doc, 132 kB

 

Diskuzní fórum

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

Zatím tu není žádný diskuzní příspěvek.

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

© Kyjský občanský klub, Kontakt: kyjeok (zavináč) seznam (tečka) cé zet
© Design, redakční systém: Webdesignum 2008 - 2011