Hlavní menu:

Podmenu:Budovatelská - Mladoboleslavská

 
Budovatelská - Mladoboleslavská

Komunikace spojující komunikace Budovatelská a Mladoboleslavská (Stavba č. 7552) má být vybudována v souvislosti s Vysočanskou radiálou z důvodu zachování úrovně životního prostředí v těchto městských částech Satalice a Kbely po zprovoznění Vysočanské radiály v úseku Novopacká - Kbelská. Stavba představuje 2,2 km dlouhou dvoupruhovou komunikaci s jednou úrovňovou křižovatkou (s ul. Mladoboleslavskou) a s tunelem délky 100 m v prostoru letiště Kbely (vykřížení s předpolím vzletové a přistávací dráhy letiště).Komunikace dle územního plánu vychází z Budovatelské proti severnímu zapojení větví MÚK Lipnická na Vysočanské radiále, obchází severovýchodní okraj letiště Kbely a končí křižovatkou na Mladoboleslavské naproti zaústění připravované komunikace Toužimská.

V současné době byl již vydán závěr zjišťovacího řízení s tím, že záměr stavby nebude posuzován podle zák. č. 100/2001 Sb. § 7 o posuzování vlivu na životní prostředí. Dále pokračují práce na podání žádosti o vydání územního rozhodnutí. Předmětem návrhu rozpočtu na rok 2009 jsou náklady na další část přípravné projektové dokumentace stavby, výkupy pozemků a zahájení realizace.

(1 článek)

 
29.06.2008, autor: KOK, kategorie: Budovatelská - Mladoboleslavská

EIA - Závěr zjišťovacího řízení komunikace Budovatelská - Mladoboleslavská

Magistrát hlavního města Prahy zveřejnil závěr zjišťovacího řízení záměru "Stavba č. 7552: Budovatelská - Mladoboleslavská", který podléhá zjišťovacímu řízení EIA dle § 7 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí. Celý článek ...

 

Diskuzní fórum

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

Zatím tu není žádný diskuzní příspěvek.

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

© Kyjský občanský klub, Kontakt: kyjeok (zavináč) seznam (tečka) cé zet
© Design, redakční systém: Webdesignum 2008 - 2011